Kancelaria Adwokacka Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik

logo

Kancelaria Adwokacka Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik udziela pomocy prawnej mieszkańcom Świdnicy, Świebodzic oraz całego Dolnego Śląska. Jej celem jest zapewnienie klientom szybkiego i pomyślnego rozwiązania każdej sprawy. Działania kancelarii są na najwyższym poziomie.

Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik jest doświadczonym adwokatem, ukończyła Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w zawodzie od 2010 roku i udziela pomocy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Została wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Wałbrzychu. Jej działalność oparta jest na zasadach etyki zawodowej, a swojej pracy stawia nacisk na współpracę z klientem. Obopólne zaufanie jest podstawą przeprowadzenia skutecznego postępowania.

Obszar działalności kancelarii obejmuje między innymi sporządzanie pism procesowych, wydawanie opinii prawnych oraz zastępstwo procesowe. Prowadzone są sprawy z zakresu prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego oraz prawa gospodarczego. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala adwokatowi na udzielanie skutecznych porad prawnych oraz dobieraniu odpowiedniej drogi prawnej, co optymalizuje czas trwania postępowania i jego koszty.

Kancelaria Gryszkiewicz-Dudzik w Świdnicy dba o to, aby klienci mieli dostęp do zrozumiałych dla nich informacji o stanie sprawy. Współpracuje z nimi na każdym etapie postępowania. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, starając się dobierać odpowiednie metody i środki.

Wiedząc, że klienci często znajdują w trudnej sytuacji finansowej, kancelaria wprowadziła możliwość rozłożenia honorarium na raty. W uzasadnionych przypadkach dopuszczalne jest także udzielenie pomocy pro bono.

Dane kancelarii:

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Dagmara Gryszkiewicz-Dudzik
Adres: ul. Łukowa 4/1b, 58-100 Świdnica
Telefon: 667 560 670
E-mail: adwokat@gryszkiewicz-dudzik.pl
NIP: 8842578809
Strona internetowa: gryszkiewicz-dudzik.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8.3o – 16.30
Wtorek 8.3o – 16.30
Środa 8.3o – 16.30
Czwartek 8.3o – 16.30
Piątek 8.3o – 16.30

 

 

Po uzgodnieniu telefonicznym możliwa jest także obsługa w innych terminach.